پاسخ به سوالات 09

به 10 سوال شما در این پست پاسخ داده شده است

دوره تخصصی
کارشناس جذب شوید

مدرس دوره
امیر شریفی

دانلود مستقیم
اپلیکیشن پرورش افکار

دانلود پاسخ به سوالات
MP3

0 دیدگاه

سلام آقای شریفی. من چطوری می‌تونم شغلی که طالب اونم با درآمد مناسب جذب کنم؟ من کتاب موفقیت نامحدود آنتونی رابینز رو خوندم و 3 روزه با کانال و وب سایت شما آشنا شدم. لطفا در این مورد منو راهنمایی کنید.

 

سلام آقای شریفی. زمان رسیدن به خواسته‌هامون به چه چیزی بستگی داره؟

 

سلام آقای شریفی. من 3 روزه با سایت و کانال شما آشنا شدم . کتاب موفقیت نامحدود رو خوندم. 40 سالمه و مشکل مالی دارم. لیسانس روانشناسیم رو تازه گرفتم. یعنی از سیکل شروع کردم و دارم واسه کارشناسی ارشد آماده میشم. نیاز به کسب و کار دارم . از طرف یک دوست به من یک کار پیشنهاد شد ولی رئیس شرکت هنوز نیومده که برای گزینش برم . 2 هفتست که منتظرم. چطور می‌تونم این کار رو به وسیله قانون جذب به دست بیارم؟

 

من 15 سالمه و 4 اثر از اسکاولشن رو خوندم. خانوادم منفی هستن ولی من مثبت هستم و.. تو این وضعیت چیکار می‌تونم بکنم؟

 

معرفی چند کتاب توسط آقای شریفی

 

3 روزه با کانال شما آشنا شدم و خیلی خوشحالم. دکترها گفتن نمی‌تونم بصورت طبیعی بچه دار بشم ولی من قبول نمی‌کنم. شما چه پیشنهادی برای من دارید؟

 

سلام. سارا هستم و سوالم اینه که می‌خوام پلیس بشم. به نظر شما چیکار می‌تونم بکنم که به خواستم برسم؟

 

یه رابطه خراب شده رو چطور میشه با فکر مثبت درستش کرد؟ آیا میشه احساس بد طرف رو با احساس خوب خودم عوض کنم با انرژی درمانی؟ چگونه آینده را برنامه ریزی کنیم و بسازیم؟

 

اتفاقات گذشته و ارتعاشاتی که قبلا فرستادیم رو چطور میشه اصلاح کرد؟ شما میگید خدا چیزی رو برای ما تعیین نمی‌کنه و همه چیز در اختیار خود انسانه. ولی من فکر میکنم خدا فقط خیر رو به زندگی ما میاره.

 

اینو اگر میشه توضیح بدید. انتقاد خیلی از دوستان در رابطه با قانون جذب و پاسخ آقای شریفی در مورد این انتقادها و انتقادهای دیگر در مورد فراوانی نعمت در جهان

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x