سلام

من امیر شریفی هستم…

تا سه، چهار سال پیش یک شکست‌خورده به‌ حساب می‌آمدم. یک شکست‌ خورده‌ی قهار. در کمتر موردی بود که موفقیت‌های پی‌درپی داشته باشم. بااینکه یک‌جور اعتیاد به خواندن کتاب و شرکت در دوره‌های موفقیت داشتم ولی همیشه تعداد شکست‌هایم بیشتر از موفقیت‌هایم بود. و ......

کارشناس جذب شوید

در دوره “کارشناس جذب شوید” با قانون جذب آگاهانه اهداف خود را جذب کنید

این دوره برای شما ساخته شده …

به صفحه درستی هدایت شده اید و این دوره متناسب با نیاز شما طراحی شده و ما برای تمام این موارد راه حل ارائه کرده ایم

مدرس این دوره کیست

از زبان امیر شریفی قصه زندگی و تاثیرات قانون جذب در زندگی اش را بشنوید:

اگر به هر دلیلی امکان گوش کردن زندگی امیر شریفی از زبان خودش را ندارید، لطفا متن زیر را بخوانید:

در این فایل صوتی می خوام بهتون بگم که می تونید چه مسائلی رو حل کنید در حالی که با استفاده ی درست از قانون جذب می‌تونید تمام مسائل رو حل کنید.

کمی جزئی تر بخوام بگم من چندین و چند سال پیش یک شکست عاطفی خوردم و همان طوری که بارها براتون گفتم اعتقاد دارم که وقتی آدم احساسش خوب نباشه انواع و اقسام مشکلات براش پیش میاد.

به هر حال همتون این رو تجربه کردید که یکسری روزها وجود داره که به صورت مداوم اتفاقات بدی براتون میوفته و بلعکس یکسری روزهایی هم وجود دارد که خیلی خوشحالین و پشت سر هم اتفاقات خوبی براتون میوفته و به حدی می رسید که دوست دارین فریاد بزنید و بگید خدایا شکرت من چقدر خوش شانسم .

 بعضی روزها برعکسه، مدام با خودتون تکرار می کنید که من چرا انقدر بدشانسم چرا الان که فلان چیز های دیگه تو زندگیم هست این هم باید اضافه می‌شد.

در همان زمان ها بود(8-9 سال پیش) که من ور شکسته شدم و بدهی زیادی به بار آوردم بدهی که به پول الان خیلی زیاد می شد حدود ۶۰ میلیون تومن.

 این بدهی بود که من داشتم و به حدی حالم بد بود و سردرگم بودم نمی‌دونستم باید به کدام قسمت از زندگیم توجه کنم یعنی برای کدام یک از مسائل غصه ی بیشتری بخورم.

نمیدونم تا به حال این رو تجربه کردید یا نه که یه وقتایی ،حال آدم خوب نیست، حتی وقتی صبح از خواب بیدار میشه باز هم حالش خوب نیست یا وقتی که جایی میرین اصلا حواستون نیست حتی به بدهکاریاتون یا اتفاق های زندگیتون

مثلاً من توی اتوبوس نشستم بیرون رو نگاه می کنم  ویهو حالم بد میشه اصلاً بدون اینکه بخوام .

نمیدونم تجربه شو دارید یا نه یه وقتایی بدون اینکه بخواهیم یا حتی دلیل خاصی داشته باشیم همین طوری حالمون بد میشه و این اتفاق مدام برای من می‌افتاد همیشه حالم بد بود.

اما ناگفته نماند که این وسط یک اتفاق خوب هم افتاد، من مجبور شدم تموم کتاب هایی که خونده بودم رو دوباره مرور کنم چرا چون دقیقا من مصداق این شده بودم:

 

هرچه بگندد نمکش میزنند              

وای از آن روزی که بگندد نمک

 

من اینطوری شده بودم.

من خیلی به دوستام کمک می‌کردم خیلی بهشون مشاوره میدادم و مشکلاتشون رو حل می کردم یا حتی توی دانشگاه خیلی از من سوال می پرسیدند هم دانشگاهی ها ، دوستام حتی اونایی که بیرون دانشگاه بودن.

اما خودم نمیتونستم مشکل خودم رو حل کنم هر کاری هم که میکردم نمیتونستم.

مجبور شدم برم دوباره چیزهایی که خونده بودم رو مرور کنم .

خب من تو سن خیلی پایین یعنی ۲-۳ سال قبل ازین اتفاقات من (ال ان پی ) را تا جایی که اون زمان تدریس میشد تو ایران خوندم و مدرک بین المللی اش رو هم گرفتم.

بعدش سراغ قانون جذب و مباحث دیگه رفتم  ….

بعد مرور به یه سری نتایج جالبی رسیدم البته ناگفته نماند که این اتفاق خیلی زمان برد و مدت طولانی اصلاً حس و حال خوبی نداشتم.

بعدش خوندم و خوندم تا به یه نکته ای رسیدم و تنها این یه نکته رو رعایت نمی کردم :(احساس)

چون که این مورد رو نمی دونستم به نتیجه نمی رسیدم اما خیلی خوشحال شدم که این رو پیدا کردم و یه ندای درونی مدام می گفت که مطمئن باش همه اتفاقات خوب منتظرته،مطمئن باش.

دلیل این اطمینان رو نمی دونستم چون وقتی که آدم چیز جدیدی رو یاد میگیره تا امتحان شون نکنه نمیتونه اطمینان کنه ولی من خیلی مطمئن بودم، مطمئن بودم که همه چیز درست میشه .

تو همون شرایط که روحیه خوبی نداشتم با اینکه خیلی چیزها رو فهمیده بودم اما باز هم نیاز بیشتری به دونستن داشتم فهمیدم احساس باید خوب باشه ولی به همین راحتی نیست و نیاز به تمرین و تکرار داره.

همون زمان ها بود که رفتم سربازی و بهترین موقعیت بود برای کتاب خواندن ،چون یه وقتایی زمان‌هایی داری که هیچ کاری نمیتونی بکنی من جاهایی بودم که طرف ۱۲ ساعت پست بوده و ۱۲ ساعت بعد می خوابیده اما من نه!

۵ ساعت خواب کافی بود و توی این ۷ ساعت بهترین موقعیت برای کتاب خواندن بود اما تو زمان پست هم میتونستم کتاب بخونم، هی کتاب خوندم، هی کتاب خوندم.

من توی پاسگاه روستای کلنجین استان همدان که توی منطقه آب گرم هستش بودم .

اونجا باعث شد که من خیلی مذهبی بشم نمازهامو به موقع می خوندم و هوا واقعاً سرد بود توی زمستون دست به دستگیره میزدی دست یخ میزد با این وجود من تو اون شرایط کله سحر وضو می گرفتم و نمازمو می خوندم و اونجا یه کتابخونه ای داشت که پر از کتاب های مذهبی بود من همشونو سریع میخوندم یعنی کامل نمیخوندم.

که یادمه یک سری به رئیس پاسگاه گفتم که اجازه بدن من برم کتاب بگیرم اما قبول نکردند ولی خودشون برام کتاب می آوردن .

خوندم و حالا موقع استفاده بود یکی از مشکلاتی که آدم داره وقتی که چیزی رو مدام میخونه دیگه تو این تئوری گیر میکنه. یعنی من قشنگ شده بودم یه عالم بی عمل، زیاد عمل نمی کردم و تنها یه بخشی رو اجرا می‌کردم توی دوران سربازیم.

توی۶ ماه اول کار اصلا شرایط خوبی نداشتم پس تصمیم گرفتم هر چیزی رو که خوندم عملی کنم این از اون دست تصمیماتیه که آدم بارها تو زندگیش میگیره و گاهاً بهش هم عمل نمیکنه اما این دفعه دیگه تصمیمم جدی بود و کردم و انجام دادم هرچیزی رو که بلد بودم.

برای خودم هدف می نوشتم مثلا درآمدم خوب بشه ،ارتباطم با دوستام خوب بشه، توی زندگیم رفاه و آسایش داشته باشم و ….

هدف میذاشتم تیک میزدم تا جایی که درآمدم واقعا هزار برابر شد!

میدونم شاید باور نکنید اما قسم میخورم که در طی این چند سال 1000 برابر شد.

پشت سرهم هدف هامو تیک می زدم و این درآمده مهم نبود .

این مبارزه درونیه مهم بود که آدم توی یه مبارزه ای که برای خودش تعیین میکنه سربلند بیرون بیاد و این خیلی لذت بخش بود من شاید هیچوقت استفاده نمیکردم از اون همه پول.

پول از یه حدی به بالا اگه کنترل نشه می تونه مضر باشد اما اگه کنترل بشه که هر چقدرهم زیاد باشه خوبه.

و این جالب بود دقیقا برعکس اون اتفاقات من یه ازدواج فوق‌العاده ای داشتم واقعا بی نظیر.

به شخصه تا قبل از ازدواج اگه کسی رو می‌دیدم که با همسرش در این حد خوبه می‌گفتم جلوی ما فیلم بازی می‌کنند که نشون بدن خوبن.

دقیقاً این حرف رو به خود من هم میزنند گفتم باور کنید ما توی خونه خیلی از این بهتریم

بله جلوی شما ما اینطوریم و گاهی اوقات من همسرم رو به اسم صدا می کنم اما داخل خونه با القاب بسیار زیبا همدیگر رو صدا می کنیم.

خودم نمیتونستم باور کنم که توی همچین زندگی ای هستم.

جالبه این همه عشق و علاقه ما بدون وابستگی ،بدون چیزهایی که ذهن آدم رو اذیت کنه، مثلا چرا رفتی بیرون جواب تلفن منو ندادی، چرا زنگ زدم تو اول شب بخیر نگفتی و …

بدون وابستگی و کارهای اعصاب خوردی من عشق تمیزی رو تو این مدت تجربه کردم و همشونو از صفر تو دوره کارشناس جذب شوید گفتم و این دوره خیلی برای من با ارزش و بالاتر از بیزینس و کارمه. اینه که دقیقاً قدم‌هایی که من برداشتم و به موفقیت رسیدم و کارهایی که کردمه .

این دوره کاملترین دوره س و امکان نداره دوره‌ای به این کاملی باشه.

مرتب دوره های بروز دنیا را ترجمه می‌کنیم و بعضیاشون باعث خندمون میشه که چطوری میتونن این دوره رو حتی یک دلار بفروشند .

چیزهایی رو گفتند که ۱۰ سال پیش توی کتاب‌ها اومده و فقط مرتبش کردن و چیزی فراتر از اون رو نگفتند.

من به شخصه با هزار تا دلیل مطالب رو باز کردم و نسبت به دین خودم یه حدیثی یا آیاتی رو در کنارش قرار دادم همچنین علم رو نیز کنارش قرار دادم.

من تمام دوره‌ها رو میگیرم و به طور کامل میخونم. این طوری نیست که من چیزی را ندیده باشم یا نخونده باشمش و بیام بگم که دوره من بهترین دوره س واقعاً کامل ترینه ازهمه چیز داخلش گفته شده .

ازکسایی که میان میگن ما دوره ای به این کاملی ندیدیم .

اگر می‌خوایم قانون جذب رو یاد بگیریم بهترینش دوره کارشناس جذب در اپلیکیشن پرورش افکار است که من با اطمینان و ایمانی کاملی ،محکم میگم الان هیچ راهی کوتاه‌تر، ساده تر و مطمئن تر از این نیست.

چرا چون قدم به قدمش رو تست کردم توی کارهای مختلف هم تست کردم.

خیلی از همکاران میپرسند که چطور انقدر زود پیشرفت کردی؟ همین الان یک سال و ۴ ماه از اولین روز دوره میگذره و اولین محصولی هست که ما تولید کردیم و در حوزه خودمون رشد خوبی داشتیم. 

توی ایران بعید میدونم کسی در طی پنج سال همچین رشدی داشته باشه، من ندیدم اگر هم داشته.

بعیده در دنیا کسی اولین دوره محصولش ۱۲ هزار تا فروش بره.

در نتیجه به این معنی که من قانون جذب رو خوب بلدم اگر نه انقدر پیشرفت نمی‌کردم و محصولم خوب به فروش نمیرفت.

خب خوبی محصول یه طرف، مهم این بود که من روی ذهنیتم کار کرده بودم وگرنه انقدر خوب پیشرفت نمی کردم به همتون پیشنهاد می کنم از نزدیکانم تا کسایی که نمیشناسمشون برن نتایج بزرگ رو ببینند و برای اینکار می‌تونید به کانال نتایج دوستانی که قبل از شما تو این دوره شرکت کردن و …. بروید.

تعداد نتایج بالاست و من نمیتونم همه رو گوش کنم اینها اونایی هستش که من گوش کردم و گذاشتم بهتون پیشنهاد می کنم الان بهترین موقعیت استفاده از این دوره س پس از این موقعیت استفاده کنید.

 

امیر شریفی

مبلغ سرمایه گذاری شما

(شما به ۲ روش می توانید در این دوره شرکت کنید)

تعرفه طلایی

خرید یکجای تمام دوره
2.500.000 تومان
 • دسترسی کامل به کل دوره
 • دسترسی به ۳ بخش ویژه
 • گارانتی بازگشت وجه

تعرفه نقره ای

خرید ماه به ماه
500.000 تومان
 • دسترسی محدود به دوره
 • امکان انصراف تا ۳ ماه اول
 • گارانتی بازگشت وجه

گارانتی بازگشت وجه

_گارانتی دوره تا یکسال است یعنی شما تا یک سال میتونید پولتون رو پس بگیرید.

_ما حتی فکر آدم های خجالتی هم کردیم و گفتیم تنها کاری که لازم انجام بدن اینه که پیامی برایمون بفرستن که شامل این موارد باشه :سلام+ نام و نام خانوادگی+ شماره موبایل+ پسورد +شماره کارت و پول برمیگرده در طی ۷۲ ساعت نهایت اما گاهاً شده که 72ساعت بیشتر شه به این دلیل که از چند تا کارت پرداخت میشه و این کارت ها تراکنش نداشتن توی اون روز و ….پس ۴ تا ۵ روز نهایت تا یک هفته زمان میبرد چون محدودیت در انتقال وجه داریم.

_ شما در تهیه این دوره هیچ ریسکی نمی کنید. چون در خرید ماه به ماه یا تعرفه نقره ای شما تا پایان ماه سوم دوره زمان‌دارید تا با انصراف از دوره تمام هزینه‌ی خود را تمام و کمال دریافت کنید.

_به حتم بدون هیچ سوالی چون خیلی هارو دیدیم که سوال می پرسند لابد این تمرین رو انجام ندادین و …

_تنها یک شرط دارد شما سه ماهه اول رو نباید رد کنید وگرنه شامل شما نمی شود.پس حتماً بعد از ماه ۳ تفکر داشته باشید که میخواهید ادامه بدید یا نه .چون در خرید ماه به ماه یا تعرفه نقره ای شما تا پایان ماه سوم دوره زمان‌دارید تا با انصراف از دوره تمام هزینه‌ی خود را تمام و کمال دریافت کنید.

_ این فقط و فقط به این دلیل است که ما به این دوره ایمان کامل داریم و مطمئنیم امکان ندارد کسی در این دوره شرکت کند و طبق آموزه های آن زندگی کند و نتیجه نگیرد، امکان ندارد! این را تجربه سالها زندگی امیر شریفی با قانون جذب و ۱۴۰ هزار شرکت کننده در دوره به ما ثابت کرده است

_شما در تهیه این دوره هیچ ریسکی نمی کنید.چون حضور در یک دوره آموزشی تست شده و امتحان پس داده، خصوصا با گارانتی بازگشت وجه یک سرمایه گذاری مطمئن و بدون ریسک است. چطور قبل از سپرده گذاری در هر جایی، دقیقا با خود حساب می کنید که به ازای این مقدار پرداختی و این مقدار ریسک این میزان سود را دریافت می کنم؟ به نظر من برای یک دوره آموزشی هم حتما باید این کار را انجام دهید.

_چون وقتی آدم پولی بابت چیزی میده دائم با خودش تکرار میکند :نکنه نشه! نکنه پولم هدر بره؟ یا استرس میگیرن و …

_یه نکته، ابتدا از فایلهای آموزشی رایگان درون سایت نتیجه بگیرید بعد وارد دوره شوید این خیلی به نفعتون خواهد بود.

_بعد از نتیجه گرفتن با اطمینان خاطر وارد دور شوید.

_ حالا این سوال به وجود می آید که با شرکت در دوره کارشناس جذب چقدر پرداخت می کنیم، چه ریسکی می کنیم و چه چیزی دریافت می کنیم؟

_ ما موارد روابط و حال خوب و … که قانون جذب آن را تحت تاثیر قرار میدهد را اصلا به حساب نمی آوریم. چون قیمت گذاری بر روی آنها سخت است و صرفا تاثیرات این دوره بر روی وضعیت مالی شما را مورد توجه قرار می دهیم. وعده پوچ هم نمی دهیم و صرفا با توجه به نتایج شرکت کنندگان این دوره خدمتتان عرض میکنیم که اگر حقوق شما با ۱۰ ساعت کار روزانه ماهیانه ۴ میلیون تومان است می توانید با این دوره مثل این شرکت کننده گرامی، با یک ساعت کار روزانه، درآمد خود را به ماهیانه ۳۰ میلیون تومان برسانید.

اگر کارمندی با حقوق ۳ تا ۴ میلیونی هستید می توانید مثل این دوست خوبمان، در مدت زمان کوتاهی سرمایه ۱.۵ میلیاردی بدست آورید

یا مثل این کارخانه دار گرامی از ورشکستگی به درآمد میلیاردی برسید

به هرحال نتایج کوچک و بزرگ شرکت کنندگان این دوره زیاد است و حضور در این دوره معامله ای بسیار پرسود برای شماست و شما هم می توانید بعد از تهیه این دوره چند برابر یا چند صد برابر مبلغ پرداختی این دوره را بدست آورید، اینکه شما نتیجه کوچک یا بزرگی از این دوره بگیرید و یا کاراکتر کدام یک از این شرکت کنندگان را بازی کنید، به طور کامل به خودتان، باورهایتان و تلاش هایتان در یادگیری مطالب این دوره و انجام تمارین مستمر بستگی دارد.

در پایان دوره کارشناس جذب شوید چه اتفاق هایی برایتان می افتد؟

 هر حد و سقفی برای نتایج شما در پایان این دوره بگذاریم به دوره ظلم کرده ایم. فقط یک چیز است که مشخص کننده میزان موفقیت شما در پایان دوره است: خودتان.

 معمولاً در طول ماه بیش از ۱۰۰ نتیجه از موفقیتهای دانشجویان دوره به دست ما میرسد و تا به حال در این سالها جمعاً بیش از ۶۰۰۰ نتیجه را دریافت کرده ایم. از نتایج کودکان بگیرید تا انسانهای پا به سن گذاشته، از افراد کم سواد بگیرید تا فارغ التحصیلان دکتری، از دورافتاده ترین روستاهای ایران بگیرید تا هموطنانی در قلب اروپا و امریکا هرکسی متناسب با تلاش و جدیتی که داشته از این معدن، طلا استخراج کرده! حتما توصیه می کنیم چند نتیجه از نتایج زیر را گوش کنید.

 گوش کنید که باور کنید اینها قصه و توهم نیست و باید راه تحقق آرزوها را یاد بگیرید تا باور کنید این افراد از کره مریخ به زمین نیامده اند. اینها هم روزی مثل امروز شما بوده اند. فقط راز دنیا را متوجه شده اند و راه رسیدن به خواسته ها را آموخته اند، لجاجت را کنار گذاشته اند و مدتی به باورهای مانع موفقیت، توجه نکرده اند و با جدیت تمرینات دوره را انجام داده اند.

 شما هم باید باور کنید که میتوانید. از شما می خواهم یک بار بجای اگه نشه چی، بگویید اگه بشه چی! یک بار برای همیشه تصمیم بگیرید که با رنج هایتان خداحافظی کنید و یک زندگی مقتدرانه و در شان خودتان بسازید که همه به شما افتخار کنند و شما را با انگشت دست به هم نشان دهند.

شاید بگویید که اگر این دوره را تهیه نکنم مثلا چه میشود؟

جواب ما این است: هیچ اتفاقی نمی افتد!

و در واقع این بدترین اتفاقی است که میتواند برایتان رخ دهد. چرا؟

چون به یقین شمایی که در این صفحه حضور دارید و تشویق شده اید در مورد این دوره بیشتر بدانید، یا از وضعیت کنونی خود رضایت کافی ندارید یا میخواهید درآمد بیشتری به دست آورید و یا میخواهید روابط بهتر و در کل وضعیت بهتری داشته باشید.

چه بسا خواسته یا آرزویی دارید که هنوز محقق نشده است. افکار، اقدامات و باورهای شما هر چه که باشد شما را به این نتایج رسانده و برای اینکه نتایج جدیدی را در زندگی خود به وجود آورید باید افکار، اقدامات و باورهای جدیدی را در زندگی خود ایجاد کنید.

تعدادی از بزرگان مثل انیشتین و آنتونی رابینز این جمله را به شکل های مختلفی بازگو کرده اند که یکی از عجیب ترین کارهای برخی انسانها این است که رفتاری یکسان را بارها و بارها انجام میدهند و چشمداشت رسیدن به نتیجه متفاوت و مطلوبی را دارند.

پس اگر در دوره کارشناس جذب شرکت نکنید و در نهایت به کارهای گذشته بپردازید درواقع نتایج گذشته را خواهید گرفت و زندگی شما در آینده تفاوت آنچنانی با زندگی شما در گذشته نخواهد داشت.

من نمیگویم فقط با شرکت در این دوره میتوانید آن اتفاق خاص زندگی خود را رقم بزنید و هیچ راه دیگری برای رسیدن به خواسته هایتان ندارید اما قاطعانه میتوانم بگویم که با شرکت در این دوره میتوانید خیلی راحتر از وقتی که در این دوره نباشید به خواسته هایتان برسید.

اگر باورتان نمیشود فقط توصیه میکنم ده دقیقه زمان بگذارید و نتایج شرکت کنندگان در این دوره را ببینید تا به قدرت این دوره ایمان بیاورید و به خوبی احساس کنید که عدم حضور در این دوره چقدر میتواند برایتان گران تمام شده و وقت، هزینه و فرصت هایتان را نابود کند.

تنها ۹ ماه همراه ما باشید و به ۱۴۰ هزار نفر کارشناس جذب بپیوندید که تصمیم گرفته اند زندگی جدید و پر قدرتی را بسازند و زندگی خود را از نمیشه، ما که نمیتونیم، سرنوشت آدم از قبل نوشته شده، آخه اونا فرق دارن، اگه تو یه کشور دیگه بدنیا اومده بودم، ما که شانس نداریم و هزار بهانه و باور اشتباهی که آدمهای ناموفق دارند، نجات بدهید.

اگر فکر می کنید به دست آوردن و افزایش درآمد کاری دشوار است و باید صبح تا شب به سختی کار کنید تا درآمد به دست آورید ، یاید خدمتتان عرض کنیم که همین الان زیادن آدم هایی که به آسان ترین شکل ممکن و با صرف انرژی خیلی کم از راه مشروع درآمدهای چشمگیری دارند.

اگر فکر می کنید تنها گروه خاصی از مردم می توانند به ثروت زیاد یا روابط عالی دست پیدا کنند، باور کنید برای خدا فرقی ندارد که کدام بنده ثروتمند باشد و کدام فقیر. برای خدا فرقی ندارد که به شما ماهیانه یک میلیون درآمد بدهد یا یک میلیارد. مشکل اصلی خودمان هستیم.

اگر فکر می کنید سرنوشت شما از قبل نوشته شده، دائم در حال گله و شکایت از زمین و زمان هستید و در کاراکتر یک قربانی فرو رفته اید، باور کنید خدا آنچه را می دهد که شما می خواهید و طبق فرمایش خودش هر چه بدی به شما رسیده از خودتان بوده!

باور کنید که به قول استفان کاوی شما محصول افکار، اعتقادها و تصمیمات خودتان هستید و به قول بیل گیتس چهارمین مرد ثروتمند دنیا «اگر فقیر به دنیا آمدی، تقصیر تو نیست اما اگر فقیر از دنیا رفتی مقصر خودت هستی» پس اگر می خواهید کاراکتر برنده ها را بازی کنید، باید مسئولیت کل زندگی خود را بپذیرید و سعی کنید که آن را تغییر دهید.

مطمئن باشید که مشکل اصلی، سقف ذهنی خودمان است و هر آنچه مانع هست در فکر ماست و بس و با زندگی قانون جذبی می آموزید که سقف ذهنی و باورهایتان مانند آسمان بی پایان باشد.

ما به شما قول می دهیم اگر با کارشناس جذب امیر شریفی همراه شوید و قدم به قدم تمرینات را به صورت پیوسته انجام دهید، از نتایجی که می گیرید هیجان زده خواهید شد. اگر لحظه ای به قول ما شک کردید دوباره نتایج را مطالعه کنید.

سوالات متداول

 • لطفا روی آیکون واتساپ در پایین صفحه سمت چپ کلیک کنید تا به مشاوران ما متصل شوید و به تمام سوالات و ابهامات باقیمانده شما پاسخ داده شود و راهنمایی های لازم برای تهیه این دوره به شما ارائه شود.
 • شما می توانید با افرادی که با آنها زیر یک سقف زندگی میکنید دوره را به اشتراک بگذارید
 • خیر. محتوا صرفا به صورت دانلودی و در قالب اپلیکیشن مجموعه پرورش افکار به شما عزیزان ارائه می گردد
 • لطفا پس از واریز وجه به شماره کارت یا شماره شبا، تصویر فیش واریزی را به  شماره واتس اپ ۰۹۲۲۴۴۸۵۳۸۱ ارسال فرمایید تا دسترسی دوره برایتان باز شود.

بانک آینده به نام موسسه فرهنگی و هنری پرورش افکار ایرانیان

 • شماره حساب : ۳۱۰۰۷۳۰۰۷
 •  
 • شماره کارت : ۰۹۵۳ ۱۰۰۳ ۱۴۷۰ ۶۳۶۲
 •  
 • شماره شبا : IR390620000000100310073007
expert_be_attracted

تا به حال بیش از ۱۴۰ هزار نفر در دوره کارشناس جذب شوید شرکت کرده اند که این رقم برای فروش یک دوره در دنیا بی نظیر است.

به قول عطار نیشابوری

گر مرد رهی میان خون باید رفت

وز پای فتاده سرنگون باید رفت

تو پای به راه در نه و هیچ مپرس

خود راه بگویدت که چون باید رفت

 • شما یک قدم بردارید و تصمیم بگیرید که کارشناس جذب شوید،
 • نشان دادن قدمهای بعدی و راه کسب ثروت و روابط خوب و سلامتی و آرامش و کارشناس جذب شدن شما با ما

پیروز باشید_امیر شریفی

مراحل ثبت نام ۱ تا ۳

1- برای ثبت نام در دوره کارشناس جذب شوید ابتدا میبایست ثبت نام اولیه را از طریق دکمه آبی پایین انجام دهید و نام و نام خانوادگی خود به همراه شماره تلفن تان را به ثبت برسانید

2- پس از ثبت نام در لینک بالا متناسب با تلفن همراه خود اپلیکیشن را دانلود و نصب نمایید (تمامی دوره ها در اپلیکیشن تدریس میشوند)

3- خرید دوره:

خرید به صورت ماه به ماه (اقساطی)

برای خرید ماه به ماه

1️⃣ به اپلیکیشن مراجعه کنید
2️⃣ به بخش دوره ها برید
3️⃣ ماه 1 را انتخاب کنید
4️⃣ روی خرید بزنید

پس از اون روی پرداخت بزنید به درگاه بانکی متصل میشید خریدتون رو انجام بدید ✅

 

خرید ۹ ماه دوره به صورت یکجا

برای خرید به صورت یکجا

1️⃣ به اپلیکیشن مراجعه کنید
2️⃣ به بخش دوره ها برید
3️⃣ روی خرید کل دوره بزنید

پس از اون روی پرداخت بزنید به درگاه بانکی متصل میشید خریدتون رو انجام بدید✅

 

دوره جدید برتری شدید

دوره جدید امیر شریفی بعد از 5سال در نوروز 1401 رونمایی شد.

دوره برتری شدید دوره ای کامل از مباحث عزت نفس ، اعتماد به نفس ،خویشتن دوستی و… است.

دوره جدید برتری شدید

دوره جدید امیر شریفی بعد از 5سال در نوروز 1401 رونمایی شد.

دوره برتری شدید دوره ای کامل از مباحث عزت نفس ، اعتماد به نفس ،خویشتن دوستی و… است.

اشتراک در
اطلاع از
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
4
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x