بخشش

فایل آموزشی شماره 1

دوره تخصصی
کارشناس جذب شوید

مدرس دوره
امیر شریفی

دانلود مستقیم
اپلیکیشن پرورش افکار

دانلود فایل آموزشی
MP3

0 دیدگاه

بخشش
یکی از بهترین احساسات بخشش هست ولی بخشی به معنای ارتباط دوباره نیست بلکه به معنای این است که در دل از کسی کینه نداشته باشیم ما کسی را می بخشیم و این بخشش خود ما را نجات می‌دهد نفرت هیچ سودی برای ما ندارد و هیچ ضرری هم به فرد مقابل نمی رساند .
اگر تاثیرمنفی نفرت را میدانستید یک لحظه هم به آن توجه نمی کردید ما باید تمام تلاشمان این باشد که به خواسته هایمان توجه کنیم تا احساسمان خوب باشد چون به هر چه توجه کنیم آن را وارد زندگی مان می کنیم .ما روح خدا را داریم و باید از زاویه خداوند به انسان ها نگاه کنید وهمه را دوست داشته باشیم وقتی از کسی نفرت دارید جهان هستی به گونه ای پلن می چیند که تو خوشی های آن فرد را بیشتر ببینی و حس نفرتت بیشتر شود اما وقتی او را می بخشی دیگر این اتفاقات را نمیبینی و نمیشنوی. ما به هر چیزی حس قوی داشته باشیم جذبش می‌کنیم .
نکته مهم : وقتی کسی را می بخشید نیاز نیست ارتباط دوباره بگیرید
وقتی کسی را میبخشیم این احتمال زیاد است که این رابطه دوباره از طرف آن فرد جوش بخورد به شرطی که ما حس بد به آن فرد نداشته باشیم تا او بتواند روی خوبش را هم به ما نشان دهد ما نمی توانیم کسی را جذب کنیم (یک شخص خاص را) اما می‌توانیم جلوی دفع شدن آن را بگیریم.
تمرین :
لیست ۵ نفر از کسانی که از آنها ناراحت هستید را بنویسید و ۵ روز هم به خودتان فرصت دهید و به خوبی های آنها فکر کنید و ارتعاش مثبت دهید، این تمرین را انجام دهید و می‌بینید که چقدر احساس آرامش و سبکی می کنید

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x