بهشت

فایل آموزشی شماره 1

دوره تخصصی
کارشناس جذب شوید

مدرس دوره
امیر شریفی

دانلود مستقیم
اپلیکیشن پرورش افکار

دانلود فایل آموزشی
MP3

0 دیدگاه

بهشت

کی از بهترین و کلیدی ترین روش ها برای بالا بردن ارتعاش صحبت کردن درمورد داشته ها و اتفاقات خوب است مدام باید در مورد اتفاقات خوب، خاطرات خوب، جذب های مثبت و خوبی های زندگی صحبت کنیم و در مورد اتفاقات بد هم اصلاً صحبت نکنیم.

ما باید توجه کنیم به چیزهایی که می خواهیم و دوستشان داریم . این توجه می تواند به صورت بازی فراوانی و توجه کردن به خریدهایی باشد که در طول روز انجام داده ایم یا می‌تواند به صورت شکرگذاری و توجه کردن به چیزهایی باشد که درحال حاضرداریم.

خصلت خوب ما ایرانی‌ها این است که خیلی معاشرتی و اهل تعریف کردن هستیم پس می توانیم این را بین صحبت هایمان جا بدهیم و پیدا می شوند کسانی که با جان دل به صحبت‌های ماگوش دهند و آنها هم در مورد این چیزها صحبت کنند پس مدام از چیزهایی که دوستشان داریم صحبت کنیم .

این روش بهترین روش برای خوب کردن احساس است و احساس خوب هم ارتعاش خوب می فرستد.

زندگی ما توجه ماست واین زیباترین تدبیر خداوند برای آفرینش دنیاست ،ما به هر چه توجه کنیم ارتعاش آنرا می‌فرستیم و نتیجه انرا در زندگی می‌بینیم.

در این دنیا هم خواسته و ناخواسته داریم ،به هر کدام توجه کنیم همان را در زندگی میبینیم وقتی به ناخواسته توجه کنیم و ناخواسته بیشتری را در زندگی می بینیم دیگر نبایدتعجب کنیم.

وقتی چیزی را دوست داریم در مورد آن حرف بزنیم تجسم کنیم نگاه کنیم، حس کنیم، حس داشتن آن را داشته باشیم و خدا مهربان هم از آن بیشتر به ما می‌دهد .

جهان به همین زیبایی سفارشات ما را وارد زندگی مان می کند.

وقتی بین هزاران انتخاب تمام توجه مان را به ناخواسته می‌دهیم یعنی آن را انتخاب می‌کنیم اگر آن را نمی خواستیم نباید توجه می‌کردیم اگر تصادف را نمی‌خواهیم چرا باید توجه کنیم و وقتی وارد زندگی ‌مان شود چرا تعجب میکنیم این خود ما بودیم که با توجه به ناخواسته (تصادف) آنرا وارد زندگی مان کردیم.

اگر فقط یک ناخواسته داریم و به آن توجه کنیم به جایی میرسیم که همه نعمتها را از دست می‌دهیم مثل حضرت آدم که همه چیز داشت و قرار بود به یک درخت توجه نکند و به تبع آن همه چیز را از دست داد .

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x