مسئولیت پذیری

فایل آموزشی شماره 1

دوره تخصصی
کارشناس جذب شوید

مدرس دوره
امیر شریفی

دانلود مستقیم
اپلیکیشن پرورش افکار

دانلود فایل آموزشی
MP3

0 دیدگاه

مسئولیت پذیری

چند وقت پیش یکی از دوستای عزیزم از رفتار و حرفهای من سوء برداشت بدی کرده بود و یک ناراحتی بینمون پیش اومده بود .من به شخصه پیگیری این دسته از موارد نیستم.

بعد از افتادن این اتفاق من دوست داشتم که این رابطه درست بشه به خراب بودن فکر نکردم تمام تمرکزم رو گذاشتم به اون لحظه های خوبی که با هم بودیم، اتفاقات خوبی که داشتیم، یاد دوران خوب و قشنگمون .

امروز حوالی نیم ساعت پیش دوست عزیز با هم تماس گرفت و گفت که از حرفهای من سوء برداشت کرده و …

زیباترین قسمت قانون جذب این است که قبول کنیم همه چیز را خودمون برای خودمون می سازیم.به بقیه گیر ندید به عنوان مثال اگر کسی بدقولی می کنه ما خودمون این رو میخوایم.همه چیز را خودمون برای خودمون می سازیم
پس سعی کنیم هر روز نسبت به روز قبل مسئولیت پذیرتر باشیم و این مستلزم تمرین است.

زمانی که به یک درآمدی میرسیم،به مقامی می‌رسیم و…میگیم که خودم این رو جذب کردم اما اگر با کسی بحثمون بشه و یا یک مشکلی پیش بیاد چرا قبول نمی‌کنیم که خودمون جذبش کردیم ؟

این خیلی سخته که آدم مسئولیت کل زندگیش رو بپذیره.

می خوام یه داستانی رو براتون بگم:

چند سال پیش که مشاور مدرسه بودم یک دانش‌آموز داشتیم که بچه‌ها اذیتش می‌کردن البته نه اینکه از لحاظ گفتاری مشکل داشته باشه و اینکه ظاهر بدی داشته باشه ها نه! خلاصه مادر این دانش‌آموز پرونده رو گرفت وگفت بچه ها هماهنگ کردن که اذیتش کنن و بردش مدرسه دیگه.بعد از سه ماه با من تماس گرفت و گفت که اونجا هم اذیتش می‌کردند.پس در نتیجه به این موضوع میرسیم که در اصل این خودش اینو برای خودش ساخته بود.

من دعوا با این دوستم را خودم برای خودم ساختم.و رابطه قشنگ الانم هم باز خودم ساختم.

به نظر من آدمی که قانون جذب رو می دونه و اون کسی که نمیدونه حداقل باید هر روز مسئولیت پذیرتر باشه حتی اگر نمیتواند چیز خوبی را جذب کند اگر اتفاق بدی برایش افتاد قبل از هر چیزی این را بپذیرد که این اتفاق را خودش جذب کرده است.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x